Друга вища освіта

ЗАПРОШУЄМО НА ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ (ОС «БАКАЛАВР», ОС «МАГІСТР») ФОРМА НАВЧАННЯ – ДЕННА, ЗАОЧНА

● Поступити на ОС Бакалавр можуть абітурієнти, які вже отримали диплом Бакалавра або диплом Спеціаліста, Магістра, або здобувають його не менше одного року за іншою спеціальністю.

● Здобути ОС Магістр можуть вступники, які вже отримали диплом Спеціаліста або Магістра за іншою спеціальністю.

Якщо Ви маєте диплом бакалавра з будь-якої спеціальності і бажаєте вступити на навчання на ОС Бакалавр іншої спеціальності, для вступу на навчання за контрактом Вам небхідно здати фаховий іспит та подати мотиваційний лист.

Зазвичай другу вищу освіту на ОС Бакалавр отримують ті, хто бажає фундаментально опанувати іншу освітню програму. Така програма доволі грунтовна та змістовна, але займає більше часу на вивчення ніж освіта на базі магістратури (термін навчання 3 роки).

Якщо Ви маєте диплом Магістра (спеціаліста) з будь-якої спеціальності і бажаєте вступити на навчання на ОС Магістр іншої спеціальності, для вступу на навчання за контрактом Вам необхідно здати іспит з іноземної мови та фаховий іспит у Хмельницькому національному університеті, а також подати мотиваційний лист або лише мотиваційний лист для спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

Друга вища освіта на ОС Магістр займає менше часу, від 1,5 до 2 років

Також вступ до Хмельницького національного університету можливий за ваучером