Друга вища освіта

ЗАПРОШУЄМО НА ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ (ОС «БАКАЛАВР», ОС «МАГІСТР») ФОРМА НАВЧАННЯ – ДЕННА, ЗАОЧНА

● Вступити на ОС Бакалавр можуть абітурієнти, які вже отримали диплом Бакалавра або диплом Спеціаліста, Магістра, або здобувають його не менше одного року за іншою спеціальністю.

● Здобути ОС Магістр можуть вступники, які вже отримали диплом Спеціаліста або Магістра за іншою спеціальністю.

Якщо Ви маєте диплом бакалавра з будь-якої спеціальності і бажаєте вступити на навчання на ОС Бакалавр іншої спеціальності, то для вступу на навчання виключно за контрактом Вам необхідно скласти фаховий іспит в університеті та подати мотиваційний лист.

Зазвичай другу вищу освіту на ОС Бакалавр отримують ті, хто бажає фундаментально опанувати іншу освітню програму. Така програма доволі грунтовна та змістовна, але займає більше часу на вивчення, ніж освіта за ступенем магістра (термін навчання 3 роки).

Якщо Ви маєте диплом Магістра/Спеціаліста з будь-якої спеціальності і бажаєте вступити на навчання на ОС Магістр іншої спеціальності, то для вступу на навчання виключно за контрактом Вам необхідно скласти іспит з іноземної мови та фаховий іспит у Хмельницькому національному університеті, а також подати мотиваційний лист. Перелік спеціальностей, на які є можливість вступити, склавши іспити в університеті розміщений за покликанням. При вступі на спеціальності, що передбачають ЄФВВ, слід складати ЄВІ та ЄФВВ.

Термін навчання для здобуття ступеня магістра триває 1 рік і 4 місяці.

Також вступ до Хмельницького національного університету можливий за ваучером.