Випускникам шкіл

У 2023 році для вступу на освітній ступінь бакалавра після завершення 11 класів на базі повної загальної середньої освіти потрібні результати НМТ 2022 або 2023 років, а також приймаються результати ЗНО 2020-2021 років. (Детальніше про реєстрацію для проходження НМТ)

Реєстрація для участі у національному мультипредметному тесті(НМТ) у 2023 році триває з 03 квітня до 03 травня 2023 р. https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt

У 2023 році національний мультипредметний тест (НМТ-2023) складається з української мови, математики (обов’язкові предмети) та або фізики, або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (поєднувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або за результатами ЗНО 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому Хмельницького національного університету 2020-2021 років

У 2023 році для здобуття освітнього ступеня бакалавра необхідною умовою є наявність мотиваційного листа.

Мотиваційний лист – це коротко (одна-дві сторінки) викладена вступником письмово інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. (детальніше у розділі: Мотиваційний лист).

Для вступу у 2023 році на спеціальності: 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн (освітня програма Графічний дизайн), 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 191 Архітектура та містобудування складається творчий конкурс та подається мотиваційний лист.

На всі інші спеціальності ти маєш подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційний лист.

Цьогоріч вступникам, що бажають поступати за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) на спеціальності, яким надається особлива підтримка достатньо мотиваційного листа (без результатів НМТ / ЗНО).

Починаючи з 1 липня Вам потрібно створити електронний кабінет вступника на сайті https://vstup.edbo.gov.ua (див. «Інструкція користувача …» https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_VO_PZSO_NRK5_2023.pdf

У період з 19 липня по 31 липня подати документи (сформувати електронні заяви у своєму електронному кабінеті з дому або звернувшись у центр подачі електронних заяв ХНУ https://pk.khmnu.edu.ua/centrez/ ).

Детальніше про терміни і ключові дати можна дізнатись за посиланням

Інформація щодо вступу на ОС Бакалавр вступників, які вже отримали диплом Бакалавра у розділі “Друга вища освіта


Спеціальності та освітні програми

Основні дати

Графік вступних випробувань для пільгових категорій

Максимальний обсяг держзамовлення за широким конкурсом

Вартість навчання / Реквізити для оплати

Програми творчих конкурсів

Розрахунок конкурсного балу

Пільгові категорії

Перелік документів для зарахування

Правила поселення та проживання у гуртожитках