Зустріч з потенційними вступниками до магістратури

Запрошуємо Вас 22.06.2023 о 15:00 (Посилання для приєднання до зустрічі у Zoom)

Представники приймальної комісії Хмельницького національного університету провели онлайн-зустріч із потенційними вступниками до магістратури, під час якої, зокрема, були висвітлені такі питання:

1) можливість додаткової реєстрації потенційних вступників для складання ЄВІ та ЄФВВ;

2) особливості реєстрації електронного кабінету вступника та подачі у ньому заявок для складання фахового іспиту в університеті;

3) графіки вступної кампанії до магістратури (терміни складання фахових іспитів, подачі заяв на вступ, рекомендацій до зарахування);

4) наявність пільгових категорій при вступі до магістратури;

5) можливість інформаційної та технічної підтримки університету при створенні електронного кабінету вступника та подачі електронних заяв;

6) роль мотиваційного листа та його обов’язковість при подачі заяв на вступ;

7) вартість навчання та особливості виконання вимог вступниками до зарахування. Також представниками приймальної комісії були надані відповіді на запитання потенційних вступників, які стосувалися програм вступних фахових іспитів; можливості реєстрації на них, прохідних балів; наявності бюджетних місць; ліцензованого обсягу тощо.