Підсумки проведення зустрічі з вступниками 27 квітня 2024 року

27 квітня 2024 року в Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч з вступниками, на яку завітали потенційні вступники та їх батьки.

В холі університету гостей зустрічали представники усіх факультетів та кафедр. Усі гості мали можливість відвідати виставку наукових робіт, у т.ч. учасників студентського конструкторського бюро університету, яка була розгорнута біля актової зали.

В актовій залі відбулася зустріч вступників з керівництвом ХНУ. Під час зустрічі присутніх ознайомили з освітніми програмами університету, особливостями вступної кампанії 2024 року та вимогами до написання мотиваційного листа. Також гості мали можливість переглянути короткометражний фільм про університет та його досягнення в останні роки. Більше 30 осіб виявили бажання та взяли участь у пробному творчому конкурсі з рисунку, під час якого фахівці кафедр дизайну; архітектури та містобудування; рисунку та проектної графіки; технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва надавали консультації та відповідали на питання вступників щодо організаційних аспектів проведення творчого конкурсу.

Більше фото – та відеоматеріалів розміщено на сайті Хмельницького національного університету.