Освітній центр “Крим-Україна” і “Донбас-Україна”

Привіт! Раді тебе вітати на сторінці Освітнього центру “Крим-Україна” і “Донбас-Україна” Хмельницького національного університету.

Мрієш навчатися в одному із провідних закладів вищої освіти України? Тоді тобі до нас…

Презентація Хмельницького національного університету за посиланням (Клікай ТУТ)

Перелік спеціальностей Хмельницького національного університету за посиланням (Клікай ТУТ)

Для вступу за спрощеною системою абітурієнту потрібно буде приїхати до Освітнього центру “Крим-Україна” і “Донбас-Україна” Хмельницького національного університету, подати заяву та заповнити освітню декларацію. Після цього пройти державну підсумкову атестацію з 2 предметів (українська моваісторія України) і скласти вступний іспит з математики, фізики, біології, георгафії або хімії (залежить від обраної спеціальності). Також необхідно буде отримати в школі, закріпленій за освітнім центром, тимчасову довідку – її протягом 3 місяців потрібно замінити на документ про освіту державного зразка – український атестат.

Для отримання запрошення на навчання потрібно заповнити форму (Клікай ТУТ)

Установчі документи

Хто може скористатися послугами центру?

Мають право на вступ через Освітній центр «Крим-Україна»
за результатами вступних іспитів та/або ЗНО (у будь-яких комбінаціях за вибором)

відповідно до п. 6 розділу VІІІ Умов прийому

Особливості прийому до закладів вищої освіти осіб,

які проживають на тимчасово окупованій території (які не зареєстровані як внутрішньо переміщені особи) або які переселилися з неї після 01 січня 2020 року,

визначаються Порядком прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2016 року № 560, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31 травня 2016 року за № 795/28925 (зі змінами та доповненнями).

Мають право на вступ через Освітній центр «Донбас-Україна»
за результатами вступних іспитів та/або ЗНО (у будь-яких комбінаціях за вибором)

відповідно до п. 7 розділу VІІІ Умов прийому

Особливості прийому до закладів вищої освіти осіб,

місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції / операції об’єднаних сил (на період її проведення), територія здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, лінії відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (на період їх здійснення), територія населених пунктів на лінії зіткнення або які переселилися з неї після 01 січня 2020 року,

визначаються Порядком прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 21 червня 2016 року № 697, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 01 липня 2016 року за № 907/29037 (зі змінами та доповненнями).

Покрокова інструкція випускникам з Криму

1. Завітайте до нашого центру

2. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб навчатись на бюджеті за квотою – до 18 липня, за контрактом – до 23 вересня

Вступ на бюджет на бакалавра

  • Прийом документів – до 18 липня
  • Вступні іспити – до 19 липня
  • Зарахування – до 05 серпня

3. Складіть на базі Центру 2 іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України. Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є тутРеєстрація не потрібна.

4. Складіть один профільний вступний іспит (встановлює ЗВО). Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

Абітурієнти з Криму вступають до Хмельницького національного університету на бюджетні місця у межах встановлених квот (20% від максимального (загального) обсягу державного замовлення за відкритими та закритими конкурсними пропозиціями).

У 2021 році в наказах про зарахування (з метою безпеки вступників) прізвища шифруватимуться!!! 

Покрокова інструкція випускникам з Донецької та Луганської областей

1. Завітайте до нашого центру.

2. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб навчатись на бюджеті – до 18 липня, за контрактом – до 23 вересня

Вступ на бюджет на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного чи фармацевтичного спрямування):

  • Прийом документів – до 18 липня
  • Вступні іспити – до 19 липня
  • Зарахування – до 05 серпня

3. Складіть на базі Центру два іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України. Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є тут. Реєстрація не потрібна. Потренуватися при підготовці до ДПА/ЗНО можна ТУТ!

4. Складіть один профільний вступний іспит (встановлює ЗВО). Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

У 2021 році в наказах про зарахування (з метою безпеки вступників) прізвища шифруватимуться!!!

Відеороз’яснення для вступників

Детальні роз’яснення по вступній кампанії для абітурієнтів з Криму також надає Фонд «Відкрита політика» на своєму сайті (Клікай ТУТ)

Про безкоштовні дистанційні підготовчі курси  з української мови, літератури, історії України та математики (Клікай ТУТ)

Перелік нових інформаційних матеріалів для вступників ТОТ

ГО «Фонд «Відкрита політика»

1. Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»:

Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».

2. Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»

Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у ЗВО на бюджет. Звертайся і ти!

3. Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»

З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.  Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.

4. Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків: https://dostupnaosvita.com.ua/abityrientam/sproschenaya-protsedyra-vstypy

5. Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до ПТНЗ через Освітні Центри -2021: https://dostupnaosvita.com.ua/abityrientam/dorozhnya-karta-sproshchena-procedura-vstupu-do-ptnz

6. Перелік Освітніх центрів 2021 року по областям. Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ – з сайтами вишів, адресами, графіком роботи, e-mail та контактними телефонами: https://dostupnaosvita.com.ua/centers

Освітній центр “Крим-Україна” і “Донбас-Україна” працює за адресою:

29016, м. Хмельницький,  вул. Інститутська, 11, 3-ій навчальний копус,  приймальна комісія.

Контакти та графік роботи:

Телефони:  тел.: +38 (0382) 67-27-55,

моб.: +38(067) 122-68-60

e-mail: pk@khmnu.edu.ua

Понеділок – п’ятниця з  900 до 1600

Керівник Освітнього центру – Мартинюк Андрій Віталійович

моб.: +380979970497