Для випускників коледжів!

Цьогоріч вступникам на бакалаврат на основі диплома молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (НРК5) буде надана можливість за бажанням пройти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Якщо вступники хочуть поліпшити конкурсний бал і оцінюють свої фахові знання вище, ніж знання загальноосвітніх предметів, вони можуть зареєструватися на фахове вступне випробування і окрім бала НМТ, буде враховано бал ЄФВВ. 

В Хмельницькому національному університеті фахові вступні випробування зможуть складати вступники на такі спеціальності:

051 Економіка

071 Облік і оподаткування

072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

073 Менеджмент

075 Маркетинг

076 Підприємництво та торгівля

208 Агроінженерія

Вступні випробування, що передбачають комп’ютерне оцінювання рівня підготовленості вступника до здобуття ступеня бакалавра з аграрних наук, економіки та управління, проводитиме Український центр оцінювання якості освіти.

Основний період реєстрації триватиме з 19 до 30 квітнядодатковий період реєстрації тих учасників, які не зареєструвалися під час основного періоду реєстрації, триватиме з 10 до 14 червня. Основна сесія ЄФВВ для вступу на бакалаврат розпочнеться 24 червня і триватиме чотири дні 一 до 27 червня за окремим графіком. Свої результати учасники основної сесії ЄФВВ отримають до 8 липняДодаткову сесію буде проведено з 16 до 19 липня. Оголошення результатів додаткової сесії ЄФВВ для вступу на бакалаврат, тобто розміщення результатів вступних випробувань в електронних кабінетах учасників, відбудеться до 29 липня.

Якщо вступники не зареєструються на фахове вступне випробування, то вони, як і раніше, вступатимуть лише за результатами ЗНО-2021 або НМТ 2022-2024р.р.

Відповіді на основні запитання розміщені на офіційному сайті МОН України.