Правила прийому та інші документи

Правила прийому до університету у 2024 році

• Додаток 1 – Перелік спеціальностей університету, яким надається особлива підтримка
  • Додаток 2 – Перелік спеціальностей, прийом на навчання за якими здійснюється з урахуванням рівня творчих та/або фізичних здібностей вступників.
  • Додаток 3 – Таблиці переведення тестових балів національного мультипредметного тесту, матурального іспиту, єдиного вступного іспиту, фахового іспиту та іспиту з іноземної мови до шкали 100–200
  • Додаток 4 – Перелік спеціальностей та вагові коефіцієнти ОС “Бакалавр”.
  • Додаток 5 – Перелік спеціальностей та конкурсних пропозицій університету, на які оголошується набір у 2023 році та перелік та конкурсних предметів, з яких вступники можуть подавати сертифікати ЗНО 2020–2021 років для вступу на основі ПЗСО та НРК5.
  • Додаток 6 – Перелік спеціальностей університету, на які оголошується набір ОС “Магістр” у 2023 році.
  • Додаток 7 – Правила прийому на навчання іноземців та осіб без громадянства.
  • Додаток 8 – Правила прийому до аспірантури та докторантури.
  • Додаток 9 – Вимоги до мотиваційних листів вступників.
  • Додаток 10 – Перелік спеціальностей, за якими державний замовник рішенням комісії доводить університету фіксований (загальний) обсяг державного замовлення.
  • Додаток 11 – Інформація про акредитацію освітніх програм університету.
  • Додаток 12 – Правила поселення в гуртожитки університету.
    • Заява на поселення
    • Документи для поселення
    • Реквізити для оплати
    • Правила поселення та пільгові категорії при поселенні
  • Додаток 13 – Перелік наказів державних замовників.
  • Додаток 14 –  Широкі конкурси.
  • Додаток 15 – Перелік предметних тестів ЄФВВ для спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 07 «Управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини».